Krmivá, vitamíny, minerály a iné doplnky

V tejto kategórii nájdete všetko potrebné pre chov a starostlivosť o kŕmny hmyz a taktiež o Vaše terárijné živočíchy : krmivá, gélovú vodu, vitamíny a mineráli. úložné boxy pre  hmyz a iné doplnky  - všetko z našej výroby ! Onedlho tu pribudne naša kompletná ponuka ! Sledujte nás !

V prípade, že sa niektorí z výrobkov "CuteMonsters" nenachádza na sklade, si ho môžete napriek tomu objednať a my Vám ho vyrobíme v čo najkratšom čase. O doručení Vás budeme informovať E-mailom.

Krmivá, vitamíny, minerály a iné doplnky
1 € 7 €
Skladom

Kód tovaru: KK005-01 Značka: CuteMonsters Záruka: 24 mesiacov
SkakaVky.sk - vodný gél pre bezstavovce a iné terárijné živočíchy. Bezpečný zdroj vody /nehrozí utopenie/ a taktiež dlhodobo udržuje vlhkosť v teráriu. Balenie 500 ml.
Skladom!!! NOVINKA !!!

Značka: CuteMonsters Záruka: 24 mesiacov
Prémiová kompletná univerzálna kŕmna zmes pre všetok všežravý hmyz, ktorá je vyvinutá podľa našej perfektne vyladenej originálnej receptúry. Môžete ju podávať cvrčkom, švábom, isopodom, červom, či chvostoskokom. Zabudnite na pracné posypávanie kŕmneho hmyzu (peľom, vápnikom a pod.) pred kŕmenim vašich miláčikov a začnite využívať moderný proces kŕmenia, tzv. "gutloading" !
Skladom

Kód tovaru: KK003-01 Značka: CuteMonsters Záruka: 12 mesiacov
Vitamínmi a minerálmi nadupaný gélový pokrm našej vlastnej výroby, zostavený na základe vlastnej odskúšanej a osvedčenej receptúry. Pre okrasný a kŕmny hmyz, ako aj terárijné živočíchy živiace sa ovocím a zeleninou. 60 g balenie.
Skladom

Kód tovaru: KK001-01 Záruka: 24 mesiacov
100% čistý a kvalitný včelí peľ od lokálneho včelára je potravinový doplnok pre všetky bylinožravé aj všežravé plazy, taktiež pre kŕmny a okrasný hmyz /šváby, cvrčky.../.
Skladom

Kód tovaru: KK002-01 Záruka: 24 mesiacov
100% prírodný doplnok stravy vo forme vápnika pre terárijné zvieratá. Vhodný pre všetky plazy a obojživelníky.