Skrýša pre skákavky - Veľký hríb

Vysoko kvalitná dizajnová plastová skrýša v podobe veľkého hríba s kvalitným bočným magnetickým upínaním a v luxusnom farebnom prevedení svetlého dreva.

Cena
7 €
Dostupnosť:
Skladom
ks
Kód tovaru:
DM015-01
Značka:
Záruka:
24 mesiacov
VytlačiťSledovať produkt

Vysoko kvalitná dizajnová plastová skrýša v podobe veľkého hríba  s kvalitným bočným magnetickým upínaním. 

Popis výrobku

Predstavujeme vám jedinečnú skrýšu pre skákavky, ktorá vyniká svojím štýlovým dizajnom a vysokou kvalitou spracovania. Táto skrýša je špeciálne navrhnutá v tvare veľkého hríba, čo poskytuje vašim pavúkom nielen bezpečné útočisko, ale aj esteticky príjemný prvok do ich prostredia.

Materiál: Vyrobená z odolného plastu, ktorý zabezpečuje dlhú životnosť a jednoduchú údržbu.

Dizajn: Elegantný hríb vytvára príjemné a prirodzené prostredie pre vaše pavúky. Kvalitná imitácia dreva taktiež na dotyk.

Farebné prevedenie: Luxusné svetlé drevo dodáva skrýši sofistikovaný vzhľad, ktorý skvele zapadne do akéhokoľvek terária alebo vivária.

Veľkosť /D x Š x V/: 58 mm x 39 mm x 60 mm

Magnetické upínanie: Inovatívne riešenie pomocou super silného neodýmového magnetu, ktorý je vložený do zadnej strany skrýše. Uchytáva sa na niektorú zo 4.  bočných stien terária

Funkčnosť: Optimalizovaný dizajn pre skákajúce pavúky poskytuje dostatok priestoru na pohyb a skákanie, čo podporuje ich prirodzené správanie a komfort.

Jednoduchosť použitia: Ľahké umiestnenie a čistenie zabezpečujú pohodlie pre majiteľa aj obyvateľov skrýše.

Táto dizajnová skrýša je ideálna pre každého, kto chce svojmu pavúkovi dopriať nielen funkčný, ale aj vizuálne príťažlivý priestor. Vyberte si kvalitu a štýl, ktoré zaručia spokojnosť vám aj vašim malým skákajúcim priateľom.