!!! POZOR !!!
Poštovné zdarma pri nákupe nad 50,-Eur / 1300,- CZK - službou PACKETA - platí až do odvolania !!! Pred tým, ako si objednáte živé zviera z našej ponuky, je nevyhnutné si najprv prečítať naše dodacie podmienky !!! Zasielame do celej EU ! Sledujte našu FB skupinu: www.facebook.com/skakavky.sk pre aktuálne informácie !

Phidippus Regius "Soroa"

Phidippus regius „Soroa“ je skákavka, ktorá pochádza z oblasti Soroa na Kube. Samice skákaviek majú nápadné oranžové a taktiež biele sfarbenie na hrudníku a bruchu. Samček je čierno-bielej farby a má zeleno-kovovo trblietavé chelicery. Samička dorastá do veľkosti 2 cm, samček je o niečo menší. Tieto pavúky sa veľmi podobajú na americký druh "Everglades". Mláďatá pavúkov kŕmime a napájame každé 3 dni a dospelé pavúky raz týždenne. Vlhkosť by mala byť do 70 % pri dobrom vetraní. Ideálna teplota je okolo 25-27 stupňov. Do rohu terária nastriekame trochu vody. To je dostatočné pre pavúka a je lepšie striekať menej vody, ako príliš veľa. Zvieratá nasávajú kvapky vody podľa potreby a tým si uhasia smäd. Pre dospelé pavúky môžete umiestniť mini napájačku, no nie je to nevyhnutné.

Cookies

Aby sme mohli lepšie analyzovať používanie našej webovej stránky, vylepšovať ju a tým zvyšovať Váš užívateľský komfort a tiež Vám lepšie ponúknuť naše produkty, radi by sme využívali súbory cookies. Pokiaľ s tým súhlasíte, prosíme kliknite na tlačidlo „Súhlasím”.