Dekorácie a Doplnky

V tejto kategórii nájdete bohatú ponuku dekorácii, či už z prírodného materiálu alebo z plastov v podobe terárijných podkladov, ozdobných predmetov, skrýš, jaskýň , zelene, konárov, misiek, napájačiek a mnoho iného. Taktiež tu nájdete všetky potrebné pomôcky, bez ktorých sa vášnivý chovateľ určite nezaobíde. Nájdete tu hlavne výrobky našej vlastnej značky "CuteMonsters", ale taktiež svoj sortiment dopĺňame praktickými výrobkami od iných výrobcov. Nájdete tu aj kompletné sady, ktoré sme poskladali na základe našich skúseností na tú, ktorú konkrétnu činnosť, aby sme Vám čo najviac uľahčili prácu s vašimi chovancami.

V prípade, že sa niektorí z výrobkov "CuteMonsters" nenachádza na sklade, si ho môžete napriek tomu objednať a my Vám ho vyrobíme v čo najkratšom čase. O doručení Vás budeme informovať E-mailom.

Dekorácie a Doplnky
Farba
Veľkosť
1 € 10 €
Skladom

Záruka: 24 mesiacov
Terárijný koberec pre skákavky - imitácia trávnika, rôzne veľkosti.
Skladom

Značka: CuteMonsters Záruka: 24 mesiacov
Skrýša pre skákavky hnedej farby dostupná v rôznych veľkostiach a s možnosťou dvojitého uchytenia pre uspokojenie vašich potrieb, či predstáv.
Skladom

Kód tovaru: DI002-01 Záruka: 24 mesiacov
Základná sada na údržbu terária, ktorú sme zostavili pre Vás. Všetky nevyhnutné pomôcky, bez ktorých sa začínajúci chovateľ nezaobíde. 
Skladom

Záruka: 24 mesiacov
Realistický umelý mach - dekorácia do terária balené v 2. baleniach: 2 g a 5 g
Skladom

Značka: CuteMonsters Záruka: 24 mesiacov
Skrýša pre skákavky čiernej farby dostupná v rôznych veľkostiach a s možnosťou dvojitého uchytenia pre uspokojenie vašich potrieb, či predstáv.
Skladom

Kód tovaru: DI001-01 Záruka: 24 mesiacov
Výhrevné vrecko /Heat Pack/ - nevyhnutné k zasielaniu živých zvierat alebo rastlín v chladnom období - teplota pod 5 stupňov v noci ! 
Skladom

Záruka: 24 mesiacov
Krásna umelá dekorácia v podobe zeleného machového kameňa. Balenie: 2 ks alebo 5 ks.
Skladom

Značka: CuteMonsters Záruka: 24 mesiacov
Skrýša pre skákavky bielej farby dostupná v rôznych veľkostiach a s možnosťou dvojitého uchytenia pre uspokojenie vašich potrieb, či predstáv.
Objednané

Kód tovaru: DI003-01 Záruka: 24 mesiacov
Kliešte na pohodlný odchyt kŕmneho hmyzu.