Hmyz a krmivá

V tejto kategórii  čoskoro nájdete bohatú ponuku živého kŕmneho hmyzu priamo z našich chovní. Zatiaľ máme k dispozícii len obmedzené množstvo, ale už zanedlho tu nájdete omnoho viac kvalitného kŕmneho hmyzu. Čoskoro zaradíme do ponuky cvrčky banánové /Gryllus assimilis/ a šváby Turkistánske /Shelfordella Tartara/, ktoré budeme ponúkať vo všetkých dostupných veľkostiach, a to už od super mikro. 

Taktiež náš kŕmny hmyz budeme ponúkať v rôznych baleniach a to: 

1. v malých baleniach pre chovateľov s jedným zvieraťom, alebo malým množstvom zvierat, ktorí nespotrebujú veľké množstvo, kusový predaj 

2. pre veľkoodberateľov vážené na objem /dcl, liter a pod./ za zvýhodnenú cenu

Taktiež v tejto kategórii nájdete všetko potrebné pre chov a starostlivosť o kŕmny hmyz: krmivá, gélovú vodu, úložné boxy na hmyz z našej výroby, ako aj kompletné sady na založenie vlastného chovu.

Hmyz a krmivá
1 € 7 €
Skladom!!! NOVINKA !!!

Kód tovaru: HK005-01 Značka: CuteMonsters Záruka: 24 mesiacov
Chvostoskoky majú širokospektrálne využitie. Tieto drobné bezkrídlové článkonožce sú výborným zdrojom potravy pre vaše skákavky a iné malé terárijné živočíchy. Taktiež slúžia ako  čistiace organizmy v teráriách a viváriách.
Skladom

Kód tovaru: KK005-01 Značka: CuteMonsters Záruka: 24 mesiacov
SkakaVky.sk - vodný gél pre bezstavovce a iné terárijné živočíchy. Bezpečný zdroj vody /nehrozí utopenie/ a taktiež dlhodobo udržuje vlhkosť v teráriu. Balenie 500 ml.
Skladom!!! NOVINKA !!!

Značka: CuteMonsters
Cvrček Domáci /Acheta Domestica/ - momentálne dostupné 3 veľkosti:  Mikro = 0,1-0,3 cm, Malý = 0,3-0,8 cm a Stredný=1-1,5 cm. Mikro sú vhodné pre skákavky od 3-4 zvleku a Malé od 5. zvleku.
Skladom!!! NOVINKA !!!

Značka: CuteMonsters Záruka: 24 mesiacov
Prémiová kompletná univerzálna kŕmna zmes pre všetok všežravý hmyz, ktorá je vyvinutá podľa našej perfektne vyladenej originálnej receptúry. Môžete ju podávať cvrčkom, švábom, isopodom, červom, či chvostoskokom. Zabudnite na pracné posypávanie kŕmneho hmyzu (peľom, vápnikom a pod.) pred kŕmenim vašich miláčikov a začnite využívať moderný proces kŕmenia, tzv. "gutloading" !
Na opýtanieDočasne VYPREDANÉ !!!

Drosophila Hydei - nelietavé octomilky /Násada/ - rôzne veľkosti balenia
Skladom

Kód tovaru: KK003-01 Značka: CuteMonsters Záruka: 12 mesiacov
Vitamínmi a minerálmi nadupaný gélový pokrm našej vlastnej výroby, zostavený na základe vlastnej odskúšanej a osvedčenej receptúry. Pre okrasný a kŕmny hmyz, ako aj terárijné živočíchy živiace sa ovocím a zeleninou. 60 g balenie.
Na opýtanieDočasne VYPREDANÉ !!!

Šváb Argentínsky /Blaptica Dubia/ - rôzne veľkosti od micro po dospelých
Skladom

Kód tovaru: KK001-01 Záruka: 24 mesiacov
100% čistý a kvalitný včelí peľ od lokálneho včelára je potravinový doplnok pre všetky bylinožravé aj všežravé plazy, taktiež pre kŕmny a okrasný hmyz /šváby, cvrčky.../.
Na opýtanieDočasne VYPREDANÉ !!!

Šváb Turkistánsky /Shelfordella Tartara/ - momentálne dostupná 1 veľkosť: 1-2 cm. Vhodný aj pre dospelé skákavky.